Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 9:00 - 20:00
Auchan:
pon - pt: 7:30 - 22:00; sob: 7:00-22:00; nie: 9:00 - 20:00
Leroy Merlin:
pon - czw: 6:00 - 21:30; pt - sob: 6:00-22:00; nie: 9:00 - 20:00
Fabryka Formy:
pon - pt: 6:30 - 22.30; sob - nie: 8:00 - 20:00
Cinema City:
pon - nie: 9:30-22:30
Oferta pracy

Wojas zatrudni sprzedawcę

Dodano: 4 maja 2017

Firma Wojas zatrudni sprzedawcę na 1/2 etat (umowa o pracę) w salonie firmowym w Lublinie.

Zakres zadań:

– Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

– Rzetelne przedstawianie oferty handlowej

– Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru

– Wypełnianie procedur związanych z funkcjonowaniem salonu

Profil idealnego kandydata:

– Uprzejmość oraz zorientowanie na klienta

– Otwartość i komunikatywność

– Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd

– Umiejętność pracy zespołowej

– Sumienność i odpowiedzialność

– Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

– Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z klientem

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres sklep161@wojas.pl  Jednocześnie zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.