Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 9:00 - 20:00
Auchan:
pon - pt: 7:30 - 22:00; sob: 7:00-22:00; nie: 9:00 - 20:00
Leroy Merlin:
pon - czw: 6:00 - 21:30; pt - sob: 6:00-22:00; nie: 9:00 - 20:00
Fabryka Formy:
pon - pt: 6:30 - 22.30; sob - nie: 8:00 - 20:00
Cinema City:
pon - nie: 9:30-22:30
Aktualności

BADURA x LA MANIA – specjalna kolekcja butów do pokazu Mind Blow

BADURA x LA MANIA – specjalna kolekcja butów do pokazu Mind Blow

Badura ponownie zaskakuje współpracą z cenioną polską marką modową. Tym razem została partnerem wyjątkowego pokazu „Mind Blow” marki LA MANIA. Buty stworzone przez markę BADURA, a zaprojektowane przez Joannę Przetakiewicz, założycielkę i dyrektor kreatywną LA MANII, nie tylko uzupełniły wybiegowe sylwetki z kolekcji SS17, ale dopełniły też stylizacje Mai Sablewskiej, Joanny Horodyńskiej, Katarzyny Sokołowskiej oraz Kate Rozz, które pojawiły się na pokazie.

12 grudnia w Centrum Expo XXI w Warszawie odbył się pokaz „Mind Blow” marki LA MANIA, podczas którego zaprezentowano efekty wyjątkowej współpracy – linię butów BADURA x LA MANIA. W limitowanej kolekcji znalazły się odważne botki, damskie trapery oraz spektakularne kozaki za kolano. Dominowały najmodniejsze metaliczne kolory: srebro, złoto oraz klasyczna czerń. Buty zostały wykonane z najwyższej jakości skóry dającej efektowny lustrzany efekt. Wszystkie modele butów zostały wyprodukowane z najwyższą starannością w nowoczesnej fabryce marki Badura. W ten sposób buty łączą luksusowy charakter marki LA MANIA z kunsztem i precyzją wykonania Badury.

Kolekcję „Mind Blow” oraz dopełniające ją buty BADURA x LA MANIA zobaczyło grono najważniejszych redaktorów mody, stylistów oraz gwiazd obecnych na pokazie, m.in. Maja Sablewska, bohaterka nowej kampanii LA MANII, Joanna Horodyńska, Katarzyna Sokołowska, Hanna Lis, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Siwiec, Monika Olejnik oraz Katarzyna Warnke.

Marka BADURA po raz kolejny została partnerem pokazu topowej marki projektanckiej. Jako jedna z niewielu marek obuwniczych w Polsce, BADURA daje możliwość stworzenia butów zgodnych z wizją projektantów i dopełnienia looków z kolekcji. Efekty tego typu kolaboracji można było podziwiać podczas pokazu MMC na sezon SS17 oraz prezentacji kolekcji Bizuu. Podążając za nowym trendem, LA MANIA pozwala swoim klientom na zakup butów zaraz po ich pojawieniu się na wybiegu, czyli w duchu „See now, buy now”. Buty z kolaboracji BADURA x LA MANIA dostępne są w sprzedaży już od 13 grudnia na stronie www.lamania.eu, a od przyszłego tygodnia w e-sklepie marki Badura www.badura.pl/

BADURA – o marce
Najwyższa jakość użytych materiałów, wzornictwo wpisujące się w najnowsze trendy modowe oraz dbałość o perfekcyjne wykonanie, to tylko niektóre cechy, charakteryzujące produkty BADURA. Klientki marki doceniają zmysłowość, elegancję i charakterystyczne dla marek premium rozwiązania. Pasja tworzenia i chęć dostarczania ludziom produktów, które pozwalają się wyróżnić, dają radość, a do tego zapewniają wygodę, to wszystko przyświecało założycielowi marki BADURA kiedy otwierał niewielki warsztat rzemieślniczy w 1979 roku. Mimo upływu czasu, te wartości nadal są żywe i determinują właścicieli marki do ciągłego rozwoju firmy. Dzięki temu miliony osób doceniły już zalety produktów BADURA. Ponadprzeciętna wygoda użytkowania i niepowtarzalny styl butów BADURA decydują o przywiązaniu klientów do marki. BADURA – bo styl zaczyna się od butów.

LA MANIA – o marce
Polska marka modowa stworzona w 2010 roku przez Joannę Przetakiewicz, znaną i cenioną za wyczucie stylu kobietę biznesu. Inspirowane sztuką, eleganckie i minimalistyczne projekty zyskały szerokie grono fanów, m.in. pośród przedstawicieli świata telewizji, biznesu oraz mody. LA MANIA szybko podbiła Polskę i sukcesywnie zdobywa modowe rynki europejskie.
LA MANIA jest synonimem znakomitego wzornictwa, wysokiej jakości materiałów oraz precyzji wykonania. Marka bardzo starannie dobiera tkaniny oraz producentów. Wyjątkowe suknie LA MANII stały się już ikoną ekskluzywnego stylu życia.

 

Data dodania: 13 grudnia 2016

Gdzie?

Badura

pon - sob: 9:00 - 21:00
nie: 9:00 - 20:00

http://badura.pl/

506 186 667

Branża: Moda, Obuwie i akcesoria skórzane

felicity@badura.pl

Jak trafić do sklepu?