Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 9:00 - 20:00
Auchan:
pon - pt: 7:30 - 22:00; sob: 7:00-22:00; nie: 9:00 - 20:00
Leroy Merlin:
pon - czw: 6:00 - 21:30; pt - sob: 6:00-22:00; nie: 9:00 - 20:00
Fabryka Formy:
pon - pt: 6:30 - 22.30; sob - nie: 8:00 - 20:00
Cinema City:
pon - nie: 9:30-22:30
Aktualności

CZWARTKI Z KABARETAMI W ATRIUM FELICITY!

CZWARTKI Z KABARETAMI W ATRIUM FELICITY!

W ramach „CZWARTKÓW Z KABARETAMI” w Atrium Felicity będziemy świadkami świetnego humoru za sprawą występów kabaretów „WEŹRZESZ” – 12 kwietnia oraz „K2” – 19 kwietnia.  Doskonała dawka śmiechu dla wszystkich, którzy nie tylko lubią się pośmiać, ale również wyciągnąć z występów coś pozytywnego dla siebie. Występy skierowane są do szerokiego grona publiczności w różnym wieku. Z pewnością każdy znajdzie w nich coś dla siebie!

Serdecznie zapraszamy o godz. 18.00 do strefy gastronomicznej.

KABARET WEŹRZESZ:

Kabaret Weźrzesz to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa( zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Coraz częściej zapraszani do kabaretowych programów telewizyjnych. Mogliśmy ich zobaczyć w programie Stand Up Zabij mnie Śmiechem, Ryjek, Sabat Czarownic, Kabaretowe Wakacje z Duchami, Świętokrzyska Gala Kabaretowa, Płocka Noc Kabaretowa, Dzięki Bogu Już Weekend czy Kabaret na Żywo. Grupa prezentuje skecze bardzo różnorodne. Całość owiana inteligentnym żartem z mocnymi pointami. Kabaret Weźrzesz tworzą: Jarosław oraz Katarzyna Pająk.

KABARET K2:

Kabaret K2 istnieje od 2012 roku. Składa się z dwóch Panów o ciekawych ksywkach „Barciś” i „Mimi”. W występach towarzyszy im urocza kobieta – Dominika. Do niedawna współtworzyli takie formacje jak Babeczki z Rodzynkiem oraz Hlynur.  Program kabaretu K2 jest dynamiczny. Tematyka skeczy jest przede wszystkim po to, żeby widza rozbawić. Ale nie tylko … Kabaret opiera się w swoich skeczach na obserwacji otaczającego świata i poszukiwaniu tematów dotyczących wszystkich nas. Jednak zawsze przetwarzają nieco rzeczywistość czy podkręcają absurdalność sytuacji. Nie boją się także poruszać kontrowersyjnych tematów, ale robią to w konkretnym celu.

 

Data dodania: 6 kwietnia 2018

Gdzie?