Gallery:
Mon - Sat: 9:00 - 21:00; Sun: 9:00 - 20:00
Auchan:
Mon - Fri: 7:30 - 22:00; Sat: 7:00-22:00; Sun: 9:00 - 20:00
Leroy Merlin:
Mon - Thu: 6:00 - 21:30; Fri - Sat: 6:00-22:00; Sun: 9:00 - 20:00
Fabryka Formy:
Mon - Fri: 6:30 - 22.30; Sat - Sun: 8:00 - 20:00
Cinema City:
Mon - Sun: 9:30-22:30
News

Kino Cinema City rusza w Atrium Felicity

Kino Cinema City rusza w Atrium Felicity

To będzie prawdziwe święto wszystkich kinomanów mieszkających w Lublinie. Już 10 lipca w Atrium Felicity zostanie otwarte nowe kino Cinema City z nowoczesną salą Škoda 4DX™. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało mnóstwo atrakcji, które czekają na klientów do końca lipca. Nie zabraknie darmowych biletów do kina oraz bezpłatnego popcornu, który umili każdy seans.

 

10 lipca br. na mapie Lublina pojawi się nowe miejsce dla wszystkich wielbicieli dobrego kina. Tego dnia w Atrium Felicity rozpocznie działalność nowe kino sieci Cinema City, które zaoferuje aż 9 sal, w tym nowoczesną, oferującą doznania na najwyższym poziomie – Škoda 4DX™.

Kino za zakupy

Z tej okazji Atrium Felicity przygotowało mnóstwo atrakcji dla swoich klientów. Do końca lipca br. klienci, którzy zrobią zakupy za łączną kwotę min. 30 złotych i zarejestrują się w punkcie informacyjnym centrum, otrzymają specjalną kartę oraz pierwszą naklejkę do kolekcjonowania. Wystarczy zebrać sześć naklejek, aby otrzymać podwójny bilet do kina.

Bilety dla bohaterów

18 lipca wszystkie osoby, które przebiorą się za dowolną postać filmową otrzymają w prezencie bezpłatny bilet do nowego kina, który będzie można odebrać w punkcie promocyjnym na terenie centrum.

Filmowe gadżety za selfie z gwiazdą

Z kolei jedyne w swoim rodzaju kinowe gadżety czekają na wszystkich, tych, którzy zrobią sobie wspólną fotografię z aktorami, których będzie można spotkać w centrum miasta w dn. 16 – 17 lipca oraz w Atrium Felicity – również 18 lipca. Aby otrzymać niespodziankę, wystarczy tylko zamieścić swoje zdjęcie z aktorem na facebookowym fanpage’u obiektu, a potem odwiedzić punkt promocyjny. W weekend 18 – 19 lipca będzie można zrobić sobie także zabawne zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance. Klienci, których fotki zostaną zamieszczone na fanpage’u i wezmą udział w konkursie mogą wygrać wejściówki do kina.

Przyjdź po darmowy popcorn z własnym pudełkiem

W dniach 18 – 19 oraz 25 – 26 lipca na terenie centrum handlowego będzie można otrzymać specjalną ulotkę z pudełkiem do wycięcia i złożenia. Wszyscy, którzy złożą je własnoręcznie będą mogli liczyć na bezpłatną porcję popcornu przed seansem!

Kino Cinema City w Atrium Felicity zaoferuje 9 nowoczesnych sal kinowych, ale to nie wszystko. Jedną z nich będzie sala Škoda 4DX, która dzięki pionierskim rozwiązaniom, do tej pory dostępnym tylko w Warszawie i Krakowie, sprawi, że mieszkańcy Lublina będą mogli odbierać film wszystkimi zmysłami. Sala kinowa Škoda 4DX™ wyposażona jest bowiem w ruchome fotele, które są zsynchronizowane z toczącą się na ekranie akcją. Ponadto, dzięki technologii 4DX™ widzowie fizycznie odczuwają efekty takie jak wiatr, mgła, błyski piorunów i różnorodne zapachy, które odpowiadają temu, co w danym momencie dzieje się na ekranie. Wielbiciele kina wybierający się na film 3D mogą liczyć na dodatkowe, 24 rodzaje efektów specjalnych. Nowoczesny system projekcji filmów 3D zapewni publiczności krystalicznie czysty obraz i doświadczenia filmowe na najwyższym poziomie.

Regulamin – Felicity

REGULAMIN ZDJĘCIA NA ŚCIANIE I KINA OGLĄDANIE

REGULAMIN KINO ZA PRZEBRANIE

Adding date: 17 July 2015

Where?

Cinema City

Branch: Leisure and culture

How to find a store?