Gallery:
Mon - Sat: 9:00 - 21:00; Sun: 9:00 - 20:00
Auchan:
Mon - Sat: 07:30 - 22:00; Sun: 9:00 - 20:00
Leroy Merlin:
Mon - Sat: 7:00 - 21:30; Sun: 9:00 - 20:00
Fabryka Formy:
Mon - Fri: 6:30 - 22.30; Sat - Sun: 8:00 - 20:00
Cinema City:
Mon - Sun: 9:30-22:30

News

ZWIERZOLUBLIN 2017

Adding date: 22 September 2017

Już w niedzielę 8 października zapraszamy miłośników zwierząt na drugą edycję wydarzenia ZwierzoLublin organizowanego przy współpracy z Fundacją Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE. W trakcie imprezy odbędą się spotkania ze specjalistami z dziedziny behawiorystyki, szkolenia psów, prawnej ochrony zwierząt towarzyszących, gospodarskich oraz egzotycznych, a także groomingu. Fundacja EX LEGE zaprezentuje swoich podopiecznych pochodzących […]

Nielimitowany internet domowy za 45zł od...

Adding date: 22 September 2017

TERAZ MOŻESZ! Gdziekolwiek mieszkasz korzystaj z NIELIMITOWANEGO INTERNETU DOMOWEGO za 45 zł miesięcznie. Sprawdź szczegóły w Salonie T-Mobile Atrium Felicity!    

Powitaj jesień z Dream Collection

Adding date: 22 September 2017

Na chłodne, jesienne dni ciepłe i miłe w dotyku szaliki z najnowszej kolekcji już dostępne w salonie Dream Collection.    

Nowa kolekcja zegarków EDIFICE w Time...

Adding date: 21 September 2017

Marka EDIFICE wprowadza do swojego świata zupełnie nową linię – MOMENTUM. To zegarki na co dzień, do biura, na kolację w gronie znajomych, czy też na wyjątkowe momenty. Kolekcja została stworzona z myślą o młodych, aktywnych mężczyznach, którzy uwielbiają wyzwania oraz szybkie tempo życia – „momentum” z angielskiego pęd.  Niemniej w pogoni nie zapominają o […]

MODERN STYLE w ofercie sklepów BARTEK

Adding date: 20 September 2017

MODERN STYLE Oryginalne wzory to zachowana równowaga pomiędzy elegancją, oryginalnością, a poszukiwaną przez nowoczesnych rodziców funkcjonalnością. #butybartek #modnedziecko #modnebutry #butydladziecka  

KFC CHIZZA

Adding date: 19 September 2017

KFC Chizza to gorąca nowość w naszym menu! Perfekcyjnie okrągła, maksymalnie serowa –oryginalna receptura inspirowana włoską kuchnią. Chrupiący kurczak, zapieczony ser, aromatyczny sos i smakowite dodatki. Stworzona, by się nią dzielić. Idealna, żeby się spotkać i spróbować. We  Chizza!

NOWOŚĆ: SPICY PUMPKIN SHAKE

Adding date: 19 September 2017

Dynie szturmem zdobyły nasze serca i kuchnie. Nie inaczej jest w KFC. Jesień za pasem, więc czas na Spicy Pumpkin Shake! Takiego shake’a jeszcze u nas nie było. Takiego deseru jeszcze nigdy nie próbowaliście! Kruszone ciasteczka zanurzone w chłodnym, kremowym, wybornym dyniowym musie. A na wierzchu bita śmietana posypana aromatycznym cynamonem… Jesienny MUST DRINK!

BARTEK w stylu GLAM ROCK MUST – HAVE...

Adding date: 19 September 2017

GLAM ROCK MUST HAVE tego sezonu. Czarujące styl, który pokocha każda mała elegantka! #butybartek #butydzieciece #kochambuty Zapraszamy do sklepów!

Konkurs Puma w sklepach Martes Sport

Adding date: 19 September 2017

Ostatnie dni konkursu! Kup dowolny produkt marki PUMA w sklepie Martes Sport i wygraj jedną z 300 atrakcyjnych nagród. Co 2 tygodnie do wygrania 100 nagród w tym rowery, konsole do gier, tablety, smartfony i wiele innych. Szczegóły na www.konkurspuma.pl.  

Kolekcja Medicine – Karol Banach

Adding date: 18 September 2017

“Lost in the woods” Karol Banach -polski ilustrator specjalizujący się w ilustracji prasowej, książkowej oraz komercyjnej. Najważniejszym elementem i motywem przewodnim oplatającym całą kolekcję jest natura i  jej abstrakcyjne wyobrażenia. Karol Banach na tkaninach stworzył świat tajemniczy, fantastyczny, a zarazem spokojny, w którym sam chciałby zamieszkać.