•   Środa, 12 czerwca 2024
RTV & AGD

Inteligentne okulary, które musisz zobaczyć

Chcesz kupić parę inteligentnych okularów? Te fajne, techniczne okulary z pewnością ułatwią Ci wykonywanie zadań, gdy jesteś w ruchu. Będą też trzymać twoje ręce wolne. Tak więc dzisiaj, ta runda w naszej najlepszej serii gadżetów koncentruje się na okularach Smart. Sprawdź go, aby dowiedzieć się więcej o najlepszych okularach Smart tam.

Kiedy w 2013 roku Google Project Glass ukazał się po raz pierwszy, stał się przełomową technologią w świecie inteligentnych, żywych gadżetów. Trudno było zaakceptować tego rodzaju futurystyczne technologie w codziennym życiu, które ostatecznie sprawiły, że Project Glass stał się bardziej koncepcją niż rzeczywistością. Ale w 2020 roku natknęliśmy się na wiele nowych, inteligentnych okularów, które naprawdę chciałbyś nosić.

Niektóre z nich to nadal koncepcje, podczas gdy inne możesz teraz kupić. Od terapii światłem do cyfrowej rozrywki, są to najlepsze inteligentne okulary.

Facebook Reality Labs Project Aria Smart Glasses

Pierwszą pozycją na naszej liście najlepszych inteligentnych okularów jest Facebook Reality Labs Project Aria Smart Glasses. Okulary te pomogą Ci ułatwić codzienne życie. Posiadają czujniki, które rejestrują obraz i dźwięk wraz z lokalizacją i śledzeniem oczu. Dzięki danym, które zbierają, mogą pomóc Ci znaleźć klucze, zadzwonić do znajomego, wykryć zagrożenia na drodze i wiele więcej.

Google Glass Enterprise Edition 2 Smart Glasses

Szkło Google Glass Enterprise Edition 2 Smart Glasses zwiększa Twoją produktywność. Pozwalają one zobaczyć ważne informacje, takie jak lista kontrolna, bez użycia rąk. Pomogą Ci nawet postępować zgodnie z instrukcjami i wysyłać zdjęcia i filmy szybciej niż kiedykolwiek. Wreszcie, dzięki dłuższej żywotności baterii niż w poprzedniej wersji, okulary te ładują się szybko za pomocą dołączonego kabla USB-C.

PEGASI 2 Smart Light Therapy Glasses

Okulary do terapii światłem PEGASI 2 Smart Light Therapy Glasses pomagają regulować Twój cyrkowy rytm. Mogą pochwalić się terapią światłem, która pomaga ludziom z trudnościami w zasypianiu oraz tym, którzy cierpią z powodu Sezonowego Zaburzenia Efektywnego Działania. Wystarczy nosić te okulary przez 30 minut rano. Po około tygodniu, zauważysz poprawę snu i lepszy nastrój z tym elementem na naszych najlepszych serii gadżetów: inteligentne okulary łapanki.

Blueberry Stress-Reducing Smart Glasses

Okulary Blueberry Stress-Reducing Smart pomogą Ci lepiej zrozumieć Twój stres. Ten inteligentny zestaw słuchawkowy łączy w sobie wyczuwanie mózgu i elektroniczne zabarwienie, aby zrozumieć Twój wysiłek umysłowy i pomóc Ci w pracy. Monitoruje on aktywność mózgu i tętno, aby pokazać Ci, ile wysiłku umysłowego poświęcasz na każde zadanie.

3D Cinemizer Plus firmy Zeiss

3D Cinemizer Plus firmy Zeiss umożliwia użytkownikom korzystanie z cyfrowych mediów w podróży. Te lekkie i efektywne okulary są wyposażone w dwie słuchawki 2,5 mm, które podłącza się bezpośrednio do okularów po obu stronach. Akumulator zapewnia do sześciu godzin ciągłej pracy, co stanowi około dwóch i pół godziny rozrywki filmowej. Co więcej, lekka konstrukcja i miękkie silikonowe noski sprawiają, że okulary te są wygodne.

Inteligentne okulary Epson Moverio BT-30C High-Resolution Smart Glasses

Inteligentne okulary Epson Moverio BT-30C High-Resolution Smart Glasses są udoskonaleniem wcześniejszych innowacji firmy AR. Dzięki tym specyfikacjom można otworzyć trzy osobne aplikacje na trzech różnych ekranach. Pozwala to na przechodzenie przez czynności jednym obrotem głowy. Okulary Moverio doskonale sprawdzają się w środowisku pracy, pozwalając osiągnąć najwyższą wydajność pracy bez użycia rąk.

Okulary Solos Wellness Smart Glasses

Inteligentne okulary Solos Wellness poprawiają Twoją postawę. Okulary te są wyposażone w technologię Whisper Audio, zapewniającą lepsze prowadzenie rozmów telefonicznych i rozpoznawanie mowy. W tych okularach otrzymasz również aplikację mobilną - AI Coach, oraz AI Care, która służy jako trener fitness i asystent. Dają Ci one przypomnienia o postawie i śledzą Twój ruch, co jest imponującą opcją w naszej najlepszej serii gadżetów: inteligentnych okularów.

Okulary słoneczne Bose Frames Tenor Audio

The Bose Frames Tenor Audio Sunglasses grają muzykę. Dzięki technologii Bose Open Ear Audio uzyskasz czysty, pobudzający basy dźwięk już na poziomie ucha, a jednocześnie będziesz współdziałał z otaczającym Cię światem. Spodoba Ci się także czarny materiał o wysokim połysku, który sprawi, że będziesz wyglądać fajnie gdziekolwiek się udasz. Wreszcie, te dźwiękowe okulary przeciwsłoneczne pozwolą Ci nawet odbierać połączenia w podróży.

Vue Lite Everyday Smart Glasses

Vue Lite Everyday Smart Glasses są cienkie i stylowe. Wykonane z myślą o noszeniu przez cały dzień, to produkt z naszej najlepszej serii gadżetów: inteligentne okulary mają wbudowane głośniki kierunkowe, które zanurzają Cię w krystalicznie czystym dźwięku. Można je również sparować z telefonem przez Bluetooth 5.0, dzięki czemu możesz słuchać wszystkich swoich ulubionych utworów. Dzięki tym inteligentnym okularom będziesz mógł nawet wykonywać połączenia i korzystać z asystentów głosowych.

Inteligentne okulary Lucyd Bluetooth

Okulary Lucyd Bluetooth Smart są fajnym dodatkiem do każdej kolekcji technologicznej. Okulary te współpracują z asystentami głosowymi, dzięki czemu możesz prowadzić rozmowy telefoniczne bez angażowania rąk, słuchać muzyki i nie tylko. Gdy aplikacja-Vyrb-jest gotowa, słychać posty w mediach społecznościowych czytać na głos i można odpowiedzieć, mówiąc. Słuchawki i okulary w jednym urządzeniu, te okulary na receptę pomóc Ci spędzać mniej czasu na telefonie. Stylowe okulary są dostępne w trzech wersjach i są wystarczająco wygodne, aby nosić je przez cały dzień.

Nadszedł czas, aby zwiększyć swoją produktywność dzięki tym najlepszym gadżetom z serii Smart: okularom na receptę. Dzięki tym cechom zwiększysz swoją produktywność i z pewnością będziesz miał wolne ręce do pracy przy komputerze lub pracy w domu czy firmie.

Zobacz również