•   Czwartek, 22 lutego 2024
Blog

Galerie handlowe w Poznaniu

W stolicy Wielkopolski jest wiele dużych centrów handlowych. Kompleks handlowy Galeria Posnania jest jednym z największych nie tylko w mieście, ale i w całej Polsce, posiada ponad 200 sklepów o różnej specyfice. W strefie food court znajduje się 40 restauracji i kawiarni, a centrum handlowe ma doskonałe warunki do komfortowego wypoczynku po zakupach.

Galerie

Miłośnicy znanych światowych marek, mogą odwiedzić sklepy Mango, Guess i Gino Rossi. Koneserzy nowoczesnego stylu będą mieli okazję odwiedzić sklepy znanych polskich projektantów, płeć piękną przyciągają do centrum handlowego sklepy z kosmetykami i biżuterią. Są tam pawilony handlowe sprzedające tradycyjne pamiątki. Atrakcyjne centrum handlowe Galeria Malta położone jest nad brzegiem jeziora, w którego obrębie skupionych jest 170 sklepów. W centrum handlowym jest wiele specjalistycznych sklepów dla dzieci, a także nowoczesne kino. To centrum handlowe jest zdominowane przez sklepy o średniej cenie i co sezon organizuje duże wyprzedaże.

Niedaleko zabytkowej dzielnicy znajduje się popularne centrum handlowe Kupiec Poznański. Będzie doskonałym miejscem odpoczynku dla wszystkich fanów nowoczesnej mody, w centrum handlowym znajdują się pawilony najbardziej znanych polskich i światowych marek. Odwiedzający mogą kupić nie tylko ubrania i buty, ale także wybrać artykuły gospodarstwa domowego. Centrum handlowe spodoba się rodzinom z dziećmi, istnieje tam kilka doskonałych sklepów z zabawkami dla dzieci.

Centrum handlowe Avenida Poznań jest jednym z trzech największych w mieście, oferuje około 200 sklepów, które przyciągają uwagę odwiedzających. To centrum handlowe jest dobrze znane wszystkim zapalonym fashionistom, a jego główną cechą jest obecność personelu profesjonalnych stylistów. Każdy może za dodatkową opłatą skorzystać z usług takich specjalistów i udać się na zakupy w towarzystwie prawdziwego profesjonalisty w świecie nowoczesnej mody.

Galeria Stary Browar mieści się w przepięknej zabytkowej kamienicy, która niedawno przeszła gruntowny remont. Przyciąga różnorodnością sklepów, są tu znakomite pawilony handlowe z biżuterią i biżuterią, lokalnie produkowanymi kosmetykami i akcesoriami sportowymi, sprzętem AGD i najnowocześniejszą elektroniką. Tradycyjne dla tego typu centrów handlowych sklepy odzieżowe i obuwnicze są tu również obecne.

Centrum handlowe Posnania

Szczegółowe informacje

Galeria Stary Browar to nie tylko centrum handlowe, ale także sztuka – w otoczeniu najwyższej klasy architektury nawiązującej do XIX wiecznego stylu industrialnego. Ponad 200 sklepów, kilkanaście restauracji i kawiarni, teatr, sala koncertowa, powierzchnie wystawiennicze, 8 sal kinowych, Hotel Blow Up Hall 50 50, 3 kluby muzyczne i zabytkowy park – to wszystko w wyjątkowych przestrzeniach architektonicznych XIX-wiecznego browaru Hugger.

Posnania oferuje największy wybór marek odzieżowych w Poznaniu. W jasnym, nowoczesnym wnętrzu klienci znajdą 260 sklepów oraz 40 restauracji i kawiarni. Całość dopełnia bogata oferta rozrywkowa: kino, kręgielnia, klub fitness z basenem oraz wyjątkowe usługi takie jak Concierge czy Hands Free Shopping, które ułatwiają zakupy i zapewniają przyjemny wypoczynek. Atrakcyjna architektura, designerskie meble oraz instalacje i rzeźby europejskich artystów to tylko niektóre zalety tego największego centrum zakupów w mieście.

Galeria Malta powstała w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Poznania - nad brzegiem Jeziora Maltańskiego, w budynku równym 20 boiskom piłkarskim. W centrum handlowym znajduje się 170 salonów najpopularniejszych polskich i zagranicznych marek, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, nowoczesne kino i klub fitness. Do dyspozycji gości Galerii Malta jest gigantyczny wielopoziomowy parking na 1800 samochodów. 160-metrowy most nad ulicą Baraniaka, łączący centrum handlowe z jeziorem Malta, znacznie ułatwia przekraczanie ruchliwej arterii nie tylko pieszym, ale także rowerzystom i rolkarzom.

Avenida to jedno z największych centrów handlowych w Wielkopolsce, o łącznej powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych. To 200 sklepów i 30 restauracji i kawiarni. Do dyspozycji klientów jest parking na 1500 pojazdów (3 godziny postoju gratis) oraz specjalistyczny parking rowerowy dla rowerzystów. Centrum znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca autobusowego i kolejowego.

Poznań Plaza płynnie łączy zakupy z rozrywką dla całej rodziny. Centrum posiada zróżnicowaną ofertę modową, w tym największe międzynarodowe marki i wyjątkowe lokalne butiki, a także wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii –Megastore. Po udanych zakupach możesz skorzystać z bogatej oferty restauracyjnej, zrelaksować się przy filiżance kawy w jednej z wielu kawiarni lub obejrzeć najnowsze film w kinie Cinema City z 9 salami kinowymi i jedynym w Poznaniu IMAX 3D.

Galeria Pestka to nowoczesne, rodzinne centrum handlowe ze 70 sklepami popularnych marek (m.in. Carrefour, Saturn, Bricomarche, C&A, Intersport, KappAhl), punkty usługowe, food court i centrum Jatomi Fitness. Każdy znajdzie tu coś atrakcyjnego - zwłaszcza dzieciaki, które mogą skorzystać z placu zabaw i parku trampolin - Enegri Super Park. Centrum posiada bezpłatny parking zewnętrzny i podziemny na 1000 samochodów oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Dzieci mogą również korzystać z jednego z największych w Polsce placów zabaw - Lider.

Zobacz również