•   Piątek, 12 lipca 2024
Odzież

Bershka do kiedy wyprzedaże 2021?

Na pewno każdy z nas zna markę Bershka. Lubimy zaglądać do tego sklepu. Raczej nigdy nie wychodzimy z pustymi rękoma, a wręcz przeciwnie obładowani od nadmiaru toreb. Powiedzmy sobie o tej firmie nieco więcej.

Bershka - co to za firma?

Bershka to firma, która powstała w roku 1998. Wówczas była to jedna z nowych marek należących do grupy Inditex. Bershka jest świetnym punktem odniesienia dla mody, która skierowana jest do odbiorców młodych, którzy jednocześnie są coraz to bardziej wymagający. Zaledwie w ciągu dwóch lat zostało otwartych dodatkowo ponad sto punktów sprzedażowych tejże marki. Jak łatwo się domyśleć jest to spory sukces. Obecnie Bershka może się pochwalić już ponad tysiącem sklepów na ponad siedemdziesięciu rynkach. W całej grupie Inditex Bershka stanowi dziewięć procent przychodów.

Na pewno planując zakupy zastanawiamy się dla kogo są ciuchy, które można kupić w sklepie Bershka? Kim tak naprawde są odbiorcy tej marki? Są to na pewno osoby młode, a jednocześnie także bardzo, ale to bardzo odważne. Są wśród nich także znawcy modowych trendów, którzy to mają w małym paluszku portale społecznościowe, a także interesują się muzyką czy też nowoczesnymi technologiami.

Niezmiernie ciekawe są także linie produktów. W sklepie tym znajdziemy mnóstwo różnych kolekcji. Na pewno marka ta podąża za gustami, jak i także za potrzebami młodych odbiorców. Sklepy te mają różne strefy. Widać je z daleka, ponieważ są one mocno zróżnicowane. Przeznaczone są jednocześnie do ekspozycji przeróżnych linii produktów, które przez markę Bershka są oferowane. W każdej z  sekcji produkty są umieszczane zgodnie z naszym stylem. Dzięki temu mamy bardzo szerokie spectrum od mody codziennej do mody sportowej, ale także znajdziemy tutaj ubrania klasyczne oraz również bardzo designerskie.

Bershka - Co warto kupić?

Jeśli zastanawiamy co warto kupić w salonie Bershka, to od razu mówmy, że nie można na to pytanie odpowiedzieć w sposób jednoznaczny. Każdy z nas ma całkiem inne cele i potrzebuje czegoś innego. Na pewno możemy zapewnić, że ubrania w tym sklepie są modne, dobrze wykonane, szyte z dobrej jakości materiałów oraz co ciekawe niedrogie. Jak widać możemy kupić produkty o wysokiej jakości, które od razu nie kosztują nie wiadomo ile. Jest to dla nas wszystkich bardzo dobra informacja, a już szczególnie dla osób, które mają mocno okrojony budżet.

Pamiętajmy, że w sklepie Bershka nie tylko warto kupować ubrania, ale także buty, torebki oraz innego rodzaju dodatki. Na pewno na jakości się nie zawiedziemy. Kupując raz w tym sklepie będziemy chcieli więcej i więcej.

sklep z odzieżą

Bershka gazetki promocyjne

Warto także sprawdzić gazetki promocyjne Bershka, które publikowane są oczywiście w sieci oraz w licznych magazynach czy też prasie. W tego typu miejscach jesteśmy w stanie zapoznać się z aktualnymi promocjami i będziemy doskonale wiedzieć, które produkty są akurat w przecenie. Czasami możemy naprawdę "upolować" prawdziwe okazje. Jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy, a to chyba lubi każdy z nas. Bez względu jakim budżetem dysponujemy cieszy nas to.

Poza tym zachęcamy zaglądać na stronę internetową Bershka oraz koniecznie na media społecznościowe. Znajdziemy tutaj informacje o końcówkach poszczególnych serii oraz o tym co kochamy najbardziej, a więc o wyprzedażach. Mamy nadzieję, że będzie ich naprawdę sporo. Akurat w sklepach Bershka nie możemy na to narzekać. Naprawdę wszystkich akcji jest dosyć sporo i mamy z czego wybierać. Nie możemy oczywiście zapominać o tym, że są w roku specjalne dni. Do takich dni należy chociażby Black Friday. Podczas tego dnia, a tak naprawdę nocy możemy liczyć na istny szok wyprzedaży. Zaoszczędzimy naprawdę sporo pieniędzy.

Pamiętajmy, że wyprzedaży możemy oczekiwać po każdym zakończonym sezonie. Wyprzedawane są rzeczy z minionej kolekcji. Zimą znacznie taniej kupimy rzeczy letnie i odwrotnie. Mogłoby się wydawać po co nam latem kurtka zimowa, ale przecież nadejdzie zima pewnie prędzej niż myślimy i będzie jak ulał.

Zobacz również