•   Poniedziałek, 27 maja 2024
Blog

Otwarto kolejny zautomatyzowany sklep Żabki. Tym razem w Krakowie.

Sieć Żabka skrupulatnie realizuje swój plan otwierania sklepów w formacie nano, bez personelu, kolejek i gotówki. Kolejny tego typu sklep został otwarty w Krakowie. Mieści się on w Lubicz-Basztowej, tuż przy Dworcu Głównym.
 

Jak działa Żappka Store w Krakowie?

Aby wejść do Żappka Store i dokonać w nim zakupów, należy posiadać aplikację mobilną z aktywną usługą Żappka Pay. Po wybraniu opcji "Żappka Store" w menu aplikacji, użytkownik otrzyma kod QR, który otwiera drzwi do sklepu. Dalej, co dalej? Następnie można po prostu wybrać produkty i... wyjść. Jest to możliwe dzięki specjalnemu systemowi, który za pomocą czujników i kamer monitoruje i podsumowuje przebieg zakupów. Żappka automatycznie realizuje płatność. Pozwala to na maksymalne uproszczenie i przyspieszenie procesu zakupowego. Jest to podstawa nowych sklepów.
 

W całym kraju działa 40 sklepów Żappka

Po Poznaniu, Warszawie i Poznaniu, Kraków był trzecią lokalizacją, w której sieć otworzyła nanowymiarowy sklep całodobowy. Żabka poinformowała, że planuje otworzyć 40 takich placówek, o czym informowała w czerwcu.
 
Więcej aktualności i promocjach zakupowych znajdziesz na stronie: https://mistrzowiepromocji.pl/

 

Zobacz również