•   Piątek, 12 lipca 2024
Sport

Dzięki tym gadżetom będziesz mógł uprawiać hiking w domu.

 

Ćwiczenia w domu mogą czasem być dość monotonne. Zamiast tego, jeśli mógłbyś wybrać się na wycieczkę lub zrobić coś bardziej intensywnego na świeżym powietrzu, może to uczynić zadanie bardziej interesującym. Tak więc, dzisiejsza łapanka podkreśla jedne z najlepszych gadżetów treningowych i sprzętu, które dadzą Ci ten wędrowny przypływ adrenaliny z wygodami Twojego domu.

Na początku 2020 roku inteligentny trening ograniczał się głównie do Pelotonu, Echelonu i Hydrow. Jednak w drugiej połowie tego roku pojawiły się projekty nowych marek, które po prostu rozsadzą ci głowę. Widzieliśmy zaawansowane technologicznie domowe siłownie oparte na sztucznej inteligencji, takie jak Tempo Studio czy Yves Béhar FORME Life, ale dzisiejsze atrakcje dodają więcej siły do ogólnego doświadczenia. 

Wyobraź sobie wędrówkę z wygodami swojego domu. Brzmi jak żart, prawda? Cóż, z tymi najnowszymi maszynami treningowymi, możesz poczuć ten kopniak treningu na świeżym powietrzu, nawet gdy robisz to w domu. Szukaj dalej tego, co najlepsze dla zdrowego ciała i duszy.

Maszyna CLIMBR połączona z serią maszyn do czystego treningu
Jeśli lubisz się wspinać i jest to dla Ciebie najbardziej użyteczne ćwiczenie, seria CLIMBR Connected and Pure Workout Machine jest czymś, do czego musisz się udać. Zawiera ona dwa modele: Connected i Pure. Maszyna Connected posiada zajęcia prowadzone przez instruktora na żądanie, co sprawia, że jest to świetny sposób na ćwiczenia z wirtualną pomocą. Są też wbudowane głośniki, które pozwalają na głośne odtwarzanie muzyki. Z drugiej strony, urządzenie Pure jest tańsze, ma mniejszy ekran i korzysta z akumulatora. Jest to świetne rozwiązanie przenośne i zapewnia dużą wszechstronność dla użytkowników. 

WalkingPad S1 Składane urządzenie treningowe
Zdobycie gadżetu treningowego nie jest już takie trudne. Ale umieszczenie go w twoim domu może być ogromnym wyzwaniem. Ta składana bieżnia to świetna opcja dla tych, którym brakuje miejsca. Wyposażona jest w 180-stopniowy zawias, który umożliwia jej składanie. W rzeczywistości, przechowuje się ją również w pozycji pionowej. Możesz więc używać jej do chodzenia przy stojącym biurku, a następnie trzymać ją w pozycji stojącej obok biurka. Po rozłożeniu WalkingPad S1 mierzy zaledwie 20,4 cala szerokości, 32,5 cala długości i 5,5 cala wysokości. Oznacza to, że jest na tyle mały, że można go używać w praktycznie każdym pomieszczeniu w domu. Oferuje on trzy różne tryby sterowania: nożny sensoryczny, zdalny i aplikacji. 

NordicTrack X32i Smart HD Touchscreen Treadmill
Treadmill z ekranem dotykowym NordicTrack X32i Smart HD jest czymś więcej niż zwykłym sprzętem do ćwiczeń. Łączy w sobie wszystkie Twoje ulubione zajęcia w jednym miejscu z interaktywnym, treningowym ekranem dotykowym. Nawet jeśli korzystasz z tej inteligentnej bieżni w mniej uroczej okolicy swojego domu, możesz poczuć, że jesteś na zewnątrz. W zależności od zajęć, które prowadzisz, Twój trener może zabrać Cię na bieg na plaży lub przez las. Ta inteligentna bieżnia z ekranem dotykowym daje Ci dostęp do biblioteki ponad 16 000 treningów na żądanie. 

Tonalny Inteligentny System Fitness
Wzmocnij całe swoje ciało w domu dzięki systemowi Tonal Intelligent Fitness. Ten spersonalizowany gadżet oferuje interaktywne ćwiczenia wideo napędzane przez naukę maszynową. Tonal łączy w sobie całą siłownię i osobistego trenera w jeden system, dzięki czemu możesz korzystać z niego we własnym domu kiedy tylko chcesz. Kompaktowy system mocuje się do ściany, dzięki czemu możesz ćwiczyć bez konieczności zajmowania dużej ilości miejsca. Tonal wykorzystuje również innowacyjne cyfrowe obciążniki zamiast grawitacyjnych lub metalowych płyt, zapewniając dokładne i płynne podnoszenie. 

System Escape Fitness STEP System Aerobic Platform
System Escape Fitness STEP System Aerobic Platform dostosowuje trening i poziom sprawności fizycznej, aby uczynić sesje bardziej wymagającymi. Dla początkujących, możesz zakupić tylko krok do ćwiczeń klasycznych. Nie jest on zbyt wysoki, dzięki czemu świetnie nadaje się również do rozgrzewki. Alternatywnie, możesz zdecydować się na piony, aby uczynić trening bardziej wymagającym poprzez dodanie wzrostu. Wybierając pochyloną platformę, będziesz musiał pracować ciężej. Dzięki temu spalisz więcej kalorii. 

Rower treningowy Peloton Indoor
Rower treningowy Peloton Indoor Exercise Bike daje możliwość wprawienia się w poważne ćwiczenia cardio, nawet jeśli nie masz czasu na wyjście z domu. Peloton daje Ci dostęp do prawie 100 zajęć na żywo tygodniowo. Nie będziesz więc oglądał nudnych nagrań treningowych z lat 80-tych. W rzeczywistości, instruktorzy mogą nawet krzyczeć do ciebie w czasie rzeczywistym, więc lepiej za tobą nadążaj. Jeśli nie możesz prowadzić zajęć na żywo, wybierz z biblioteki zajęć o długości od pięciu do 90 minut.

 

Zobacz również