•   Niedziela, 26 maja 2024
Sport

12 sprzętów treningowych i gadżetów dla Twojego domu

Chcesz ulepszyć swoje domowe treningi? Następnie czytasz odpowiedni post na blogu, ponieważ dzisiaj podsumowujemy nasz ulubiony sprzęt treningowy i akcesoria premium. Dzięki technikom, nigdy nie było łatwiej uzyskać skuteczny trening w domu. Sprawdź produkty poniżej, aby uzyskać najlepsze dodatki do Twojej domowej siłowni.

Pragniesz tego, co najlepsze, jeśli chodzi o Twój domowy sprzęt do ćwiczeń. A w dzisiejszych czasach, tech sprawił, że trening jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Poniższe gadżety to najwyższej jakości sprzęt treningowy i gadżety, które sprawią, że będziesz dumny za każdym razem, gdy ukończysz sesję treningową. Mówimy o domowym sprzęcie fitness, który przynosi zajęcia, jak również wygodne przechowywanie dla Twoich ciężarów. I o drewnianym rowerze, który doda piękna każdemu pomieszczeniu.

Są to gadżety, które przeniosą Twoje treningi na wyższy poziom; jak posiadanie osobistego trenera w domu, który jest gotowy do pracy w każdej chwili. Sprawdź ten sprzęt, aby zobaczyć, jak technologia może zmienić Twoją rutynę treningową i pomóc Ci osiągnąć zupełnie nowy stan dobrego samopoczucia.

JAXJOX InteractiveStudio Sprzęt Fitness w domu

Pierwszym na naszej liście sprzętu treningowego jest JAXJOX InteractiveStudio Home Fitness Equipment. Ten sprzęt treningowy przechowuje wszystkie Twoje ciężary i jest wyposażony w 43-calowy ekran dotykowy. Miesięczna subskrypcja obejmuje treningi na ekranie, w tym zajęcia na żywo i na żądanie.

Wioślarka Echelon Row Smart Rowing Machine

Wioślarka Echelon Row Smart pomaga wzmocnić Twoje mięśnie w domu. Ta inteligentna wioślarka zabiera Cię w dół zaprogramowanych rzek i innych miejsc, a subskrypcja daje Ci dostęp do zajęć z pracy na podłodze w Echelon. Bycie w formie nigdy nie było przyjemniejsze.

Wioślarka podłączona do Hydrow

Wioślarka Hydrow Connected jest kolejną świetną pozycją na naszej liście sprzętu treningowego klasy premium. Ta maszyna ma wbudowany wyświetlacz, który łączy Cię z czterema różnymi doświadczeniami: zajęciami na żywo z instruktorami, nagranymi sesjami rzecznymi/studio, spokojnymi rzekami i treningami pełnowymiarowymi. Dzięki swoim wszechstronnym opcjom, Hydrow posiada prawie wszystko, czego potrzebujesz od treningu.

NOHrD Bike Rower Drewniany Rower Indoor

Wewnętrzny rower rowerowy NOHrD Bike Wooden Indoor stanowi piękny dodatek do każdego pomieszczenia dzięki korpusowi wykonanemu w całości z drewna i stalowym akcentom. Jest to również wspaniały sprzęt treningowy z kołem oporowym, które umożliwia regulację skoku pedału i niezużywającym się hamulcem magnetycznym. Podłącz swoje urządzenie z systemem iOS lub Android do aplikacji, aby uzyskać dane o swoich sesjach treningowych.

Tonalny Inteligentny System Sprawności Treningowej

Tonalny Inteligentny System Fitness zmienia sposób, w jaki ćwiczysz. Ten spersonalizowany sprzęt treningowy zapewnia interaktywne ćwiczenia wideo dostarczane przez naukę maszynową. Wykorzystuje on cyfrowe obciążniki zamiast metalowych płyt lub grawitacji w celu dokładniejszego i bardziej płynnego podnoszenia. Tonal to osobisty trener i cała siłownia w jednym urządzeniu.

Peloton Bike+ Home Exercise Bicycle

Rower treningowy Peloton Bike+ Home Exercise Bicycle jest kolejnym doskonałym sprzętem treningowym klasy premium. Ten rower pozwala na jazdę na rowerze, jogę, medytację i wiele więcej na 23,8-calowym obrotowym ekranie dotykowym HD. Wyposażony jest również w czterogłośnikowy system nagłośnienia o wysokiej wierności, dzięki któremu usłyszysz swojego instruktora i ulubione melodie treningowe.

Peloton Tread Running Machine

Tread Running Machine Peloton zapewnia pełny trening ciała. Dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi, ta bieżnia motywuje Cię do dalszego biegu. Oferuje również zajęcia, które pomagają stonować mięśnie. Oba modele - Tread i Tread+ - oferują różne funkcje, ale oba mają pokrętła prędkości i pochylenia, a także dostęp do tysięcy klas Pelotona.

CLMBR Connected Climbing Machine

Urządzenie CLMBR Connected Climbing Machine utrzymuje Twoją pozycję podczas ćwiczeń. Jej ekran jest tak zaprojektowany, że nie musisz pochylać się do przodu, aby go zobaczyć, utrzymując Cię w pozycji pionowej, która ma mniejszy wpływ na stawy. Zaawansowana aplikacja "companion app" informuje o tym, kiedy osiągnąłeś swoje cele i jak wysoko się wspiąłeś.

Yves Béhar FORME Life Connected Fitness Mirror

Lustro Yves Béhar FORME Life Connected Fitness Mirror zapewnia pełny trening w domu. Ten system fitness posiada ukryty system oporu, który symuluje wagę i daje Ci dostęp do zajęć z trenerami. Co najlepsze, to sześciostopowe inteligentne lustro pięknie wtapia się w Twój dom.

Tempo Studio AI Home Gym

Tempo Studio AI Home Gym zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do efektywnego treningu w domu, w tym dwa hantle, sztangę, wiele płyt, wałek odzyskiwania i wiele innych. Będziesz miał również dostęp do treningów na żywo i na żądanie. Stanie na wysokości sześciu stóp i szerokości dwóch stóp, to jak posiadanie osobistego trenera w domu.

NordicTrack X32i Smart HD Touchscreen Treadmill

NordicTrack X32i Smart HD Touchscreen Treadmill to domowy interaktywny trener z ekranem dotykowym. Łączy on Twoje ulubione zajęcia w jednym urządzeniu i może sprawić, że poczujesz się jak na plaży lub nawet będziesz biegał po lesie. Co najlepsze, masz do dyspozycji bibliotekę ponad 16 000 treningów na żądanie.

Dzięki technikom, jest teraz całkowicie możliwe, aby uzyskać efektywny, wysokiej jakości trening bez wychodzenia z domu. Niektóre z tych urządzeń łączą cię nawet z żywymi instruktorami.

Zobacz również