•   Środa, 12 czerwca 2024
Żywność

Gdzie można kupić napoje Ekipy Friza?

Ekipa Friza konsekwentnie zaznacza swoją obecność na rynku. Po lodach, zeszytach i notesach, Ekipa Friza wypuściła właśnie nowy produkt, który z pewnością będzie hitem. Jest on już dostępny w dwóch smakach: truskawkowym i cytrynowym, które były dostępne tylko przez kilka dni.
 

Gdzie można kupić napoje od Ekipy?

Najpopularniejszy sklep internetowy w Polsce wypromował napoje oparte na tym samym koncepcie, który sprawdził się w przypadku lodów Ekipa. Cena jest nieco inna, ale smaki i identyfikacja wizualna są takie same. Lody Ekipa kosztują od 2-3 zł, ale puszka napoju o pojemności 250 ml kosztuje około 5 zł. Litr lodów Ekipa kosztuje około 20 zł. Jest to dość duża kwota.
 
Napoje Ekipa są obecnie dostępne w Dino (4,49 zł/szt.) lub Żabce (4,49 zł/szt. przy zakupie dwóch sztuk).
 

Napoje Ekipy - kontrowersje

Zanim jednak wydamy pieniądze na nowość od Friza czy Ekipy, trzeba się zastanowić, czy warto. Tuż po premierze napojów w sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Dotyczyły one między innymi krytyki ich ceny oraz sposobu wykonania. Często ludzie skupiali się na dużej ilości cukru w napojach, przez co są one uznawane za śmieciowe jedzenie. Należy jednak pamiętać, że podobne opinie pojawiały się w przypadku lodów Ekipa, co nie przeszkodziło im w osiągnięciu ogromnego sukcesu.
Więcej informacji o aktualnych promocjach znajdziesz na stronie: https://maniacyrabatow.pl/

Zobacz również