•   Środa, 12 czerwca 2024
RTV & AGD

15 Najlepsze świąteczne prezenty dla przyjaciół lubiących nowinki techniczne

Gadżety techniczne robią wspaniałe prezenty. Zwłaszcza jeśli robisz zakupy dla ludzi, którzy za nimi szaleją. I to jest właśnie temat dzisiejszego codziennego streszczenia: najlepsze świąteczne prezenty dla Twoich znajomych techników. Sprawdź tę listę, aby zobaczyć wszystkie sposoby - bezprzewodowy, inteligentny, i więcej - możesz pokazać im, że zależy Ci na nich w tym roku.

Masz przyjaciół z obsesją na punkcie gadżetów na swojej liście wakacyjnych zakupów? Produkty techniczne są jednymi z najbardziej popularnych przedmiotów na prezent i to nie bez powodu: są praktyczne i przyjemne w użyciu. Aby pomóc Ci w poszukiwaniu najlepszych produktów technicznych, które możesz kupić w tym roku, zaokrąglamy niektóre z naszych ulubionych.

Ta lista prezentów dla techników zawiera niektóre z najnowszych bezprzewodowych akcesoriów i fajnych inteligentnych gadżetów dla domu jak wodoodporny głośnik Bluetooth. I choć Twoi znajomi z branży technicznej prawdopodobnie znają prawie każdy produkt na świecie, uważamy, że kilka przedmiotów z tej listy może zaskoczyć nawet ich. Bez względu na to, czy robisz zakupy dla swojego przyjaciela, chłopaka czy dziewczyny, te pomysły na prezent z pewnością zadowolą nawet trudną do zaimponowania osobę z Twojej listy.

mophie 4-in-1 Wireless Charging Mat

Pierwszą pozycją na naszej liście najlepszych prezentów technologicznych jest mata do ładowania bezprzewodowego mophie 4 w 1. Ten gadżet może ładować do pięciu urządzeń jednocześnie dzięki czterem punktom ładowania bezprzewodowego, które współpracują z każdym urządzeniem obsługującym technologię Qi-. Dostępny jest również jeden port USB-A.

DJI Osmo Mobile 4 składany telefon kardanowy

Składany kardanowy telefon komórkowy DJI Osmo jest łatwy w użyciu dzięki swojej magnetycznej konstrukcji. Oferuje również kontrolę gestów, dzięki czemu nie trzeba przerywać pracy, aby wyregulować aparat. A funkcja ActiveTrack 3.0 utrzymuje aparat na obiektach.

Awair Element Air Quality Tracker

Urządzenie Awair Element Air Quality Tracker utrzymuje płuca w zdrowiu dzięki monitorowaniu pięciu składników jakości powietrza: temperatury, wilgotności, poziomu CO2, lotnych związków organicznych i PM2.5. Niewielkie rozmiary i piękna konstrukcja sprawiają, że jest to urządzenie techniczne, które stanowi uzupełnienie każdego wystroju.

Oakywood 2 w 1 Podstawka pod słuchawki i ładowarka

Podstawka pod słuchawki Oakywood 2 w 1 i ładowarka zapewniają do 100W mocy dzięki bezprzewodowej drewnianej podstawie ładującej. Ma nowoczesny, elegancki wygląd inspirowany geometrycznymi kształtami i utrzymuje słuchawki w porządku.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier SteelSeries Arctis 7P

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier SteelSeries Arctis 7P to kolejny z naszych najlepszych prezentów technologicznych w 2020 roku. Ten fajny zestaw słuchawkowy jest wyposażony w mikrofon z funkcją redukcji szumów ClearCast, który definiuje Twój głos podczas rozmowy z innymi graczami. Dwukierunkowa konstrukcja umożliwia przesunięcie mikrofonu do bardziej naturalnej pozycji.

Termostat Nest 2020

The Nest Thermostat 2020 jest tańszy niż poprzednie modele i łatwiejszy w obsłudze. Wykorzystuje tradycyjny system rozkładu jazdy, w którym użytkownicy muszą powiadomić go, gdy są w domu, na wakacjach itp. The Nest Thermostat 2020 ma również wbudowany asystent głosowy, dzięki czemu może być zarządzany przez Google Assistant lub Amazon Alexa.

Ultimate Ears BOOM 3 Głośnik Bluetooth

Głośnik Bluetooth Ultimate Ears BOOM 3 jest kolejnym wspaniałym prezentem, który Twój przyjaciel techników pokocha. Dzięki swojej wodoodpornej konstrukcji, ten głośnik naprawdę pozwala człowiekowi zabrać swoją muzykę wszędzie, nawet pod wodą. Posiada on również 360-stopniowy dźwięk zapewniający wciągający dźwięk i bogate basy w każdym kierunku.

AURA Strap Smart Apple Watch Band

AURA Strap Smart Apple Watch Band to jedno fajne akcesorium do Apple Watch. Ten gadżet śledzi Twoje nawodnienie, skład ciała i daje Ci lepszy obraz ogólnego stanu zdrowia. Towarzysząca mu aplikacja pomaga wyznaczać cele, śledzić postępy i mierzyć dane. Wreszcie, AURA Strap ma sześciomiesięczną żywotność baterii.

Dysk SanDisk Extreme Pro Fast SSD

Dysk SanDisk Extreme Pro Fast SSD to kolejny z naszych najlepszych prezentów technologicznych. Zastosowano w nim wewnętrzną technologię NVMe firmy SanDisk, która zwiększa prędkość transferu plików do 1 050 MB/s. Dzięki temu użytkownicy mogą edytować pliki bezpośrednio z dysku, oszczędzając czas i zwiększając wydajność. Mały i lekki, ten dysk SSD można łatwo zabrać wszędzie, a jego klasa Ip55 oznacza, że jest dość trwały.

Comcast Xfinity xFi Pod Wi-Fi Extender

Comcast Xfinity xFi Pod Wi-Fi Extender pomaga wyeliminować martwe strefy i opóźnienia w sieci domowej. Zapewnia prędkość ponad 500 Mb/s przy użyciu trójzakresowego radia Wi-Fi. Wystarczy, że Twój znajomy zainstaluje ten przedłużacz w najdalszym miejscu swojego domu, aby pokryć Internetem cały dom.

Światło pierścieniowe Elgato Lampka świetlna

Pierścieniowa lampa oświetleniowa Elgato sprawia, że fotografia staje się jaśniejsza. Ta okrągła lampa daje odpowiednią ilość światła, aby uzyskać idealnie oświetlone zdjęcia. Światło pierścieniowe Elgato o średnicy zaledwie 17 cali rozjaśnia nawet powierzchnie czołowe, nadając im blask i kolor. Podłączona aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS i Android.

Instax SQUARE SQ1 Instant Camera

Instax SQUARE SQ1 Instant Camera jest kolejną świetną pozycją na tej liście najlepszych prezentów technologicznych w 2020 roku. Podobnie jak Polaroid, ten aparat fotograficzny dostarcza zdjęcia w 90 sekund. Wyposażony jest również w automatyczną ekspozycję umożliwiającą wykonywanie wysokiej jakości zdjęć w każdej sytuacji oświetleniowej.

Ekspres do kawy Breville Nespresso Vertuoplus Deluxe Capsule

Ekspres do kawy Breville Nespresso Vertuoplus Deluxe Capsule może pomieścić do 40 uncji wody, co wystarcza na pięć pełnych osiem uncji kawy. Jest to więc wspaniały gadżet do zabawy. Technologia wirowania pozwala uzyskać pyszną kawę o naturalnie ukształtowanym kremie.

Kieszonkowa kamera lotnicza AIR PIX

Kieszonkowa kamera lotnicza AIR PIX PIX Pocket-Sized Aerial Camera zabiera najlepsze samoloty, bez użycia rąk. Jest to mały aparat lotniczy, który potrafi latać, więc to tak jakby mieć osobistego fotografa - tylko ten gadżet jest kieszonkowy i może jechać praktycznie wszędzie. Rejestruje także filmy Full HD i ma aparat 12-megapikselowy.

Podwójna ładowarka bezprzewodowa Native Union Drop XL

Ładowarka bezprzewodowa Native Union Drop XL Double Wireless Charger pomoże Twojej ukochanej osobie utrzymać wszystkie urządzenia w stanie naładowania. Dzieje się tak, ponieważ gadżet ten posiada dwa bezprzewodowe punkty i jeden port USB-A do jednoczesnego ładowania.

Są to jedne z naszych ulubionych prezentów technologicznych na sezon wakacyjny 2020 i jesteśmy pewni, że zadowolą one nawet najbardziej wymagającą osobę na Twojej liście.

Zobacz również