Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 9:00 - 20:00
Auchan:
pon - pt: 7:30 - 22:00; sob: 7:00-22:00; nie: 9:00 - 20:00
Leroy Merlin:
pon - sob: 6:30 - 21:30; nie: 9:00 - 20:00
Fabryka Formy:
pon - pt: 6:30 - 22.30; sob - nie: 8:00 - 20:00
Cinema City:
pon - nie: 9:30-22:30
Aktualności

Nadlatują SMOKI!

Nadlatują SMOKI!

To będzie prawdziwe wejście smoka! Na ekrany kin powraca ukochana przez widzów na całym świecie animowana seria „Jak wytresować smoka”! Tylko w Polsce dwie pierwsze części zobaczyło ponad 1,7 miliona widzów. Już za chwilę smoki ponownie opanują masową wyobraźnię dzieciaków! Wychodząc temu naprzeciw, zapraszamy na absolutnie niesamowitą imprezę! Już w sobotę 12 stycznia na terenie Atrium Felicity pojawią się trzy strefy:

 

LEĆ NA SMOKU! WIELKA ATRAKCJA FILMOWA (Ride with Toothless Experience)

Tak, to brzmi nieprawdopodobnie, ale rzeczywiście – każde dziecko będzie mogło wystąpić w profesjonalnym trzydziestosekundowym zwiastunie filmowym. Zabierzemy dzieci wprost do magicznej krainy, w której smoki żyją w zgodzie z ludźmi (zupełnie jak w komedii „Jak wytresować smoka 3”) oraz w podróż na smoczym grzbiecie. Wszystko to sfilmujemy, a każdy uczestnik zabawy otrzyma na pamiątkę film ze swoim udziałem! Specjalnie na potrzeby imprez sprowadzamy oryginalną konstrukcję, która pozwoli nam przenieść się w zupełnie nowy wymiar.

 

WIOSKA WIKINGÓW

Przeniesiemy się w czasie, by znaleźć się w prawdziwej wiosce Wikingów. Zaprosimy dzieci do… pokrytej łuskami smoka repliki domu Wikingów (4 metry!), wzorowanego na domach znanych z bajki „Jak wytresować smoka”, oraz wspólnej zabawy, podczas której dzieciaki:

  • zmierzą się w drużynach w wyścigu na nartach integracyjnych
  • będą strzelać z drewnianych kusz do specjalnie przygotowanych tarcz
  • zajrzą do wikińskiej… siłowni, by stać się walecznymi Wikingami i zmierzyć swą moc na specjalnym młocie-siłomierzu.

Podczas każdej z tych czynności dzieci zbierają sprawności (naklejki). Każdy posiadacz trzech naklejek otrzyma filmową pamiątkę! Dodatkowo dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle wikińskiego domku oraz z (prawie) prawdziwymi Wikingami (animatorzy w kostiumach)!

A to nie koniec niespodzianek! Dzieci spotkają się także z jedną z postaci filmu „Jak wytresować smoka 3”!

 

STREFA ZABAWY PLAYMOBIL DRAGONS

Dzieci po prostu kochają smoki! To tak oczywiste, jak ich istnienie! W kolorowej strefie dzieci będą bawić się kolorowymi smoczymi zabawkami, układać ich figurki i wymyślać historie. Spróbują wytresować smoka albo go złapać, a także odkryją ich magiczne moce!

 

A OPRÓCZ TEGO: MNÓSTWO SMOCZYCH KONKURSÓW Z SUPERNAGRODAMI ORAZ FANTASTYCZNEJ ZABAWY! DO WYGRANIA BILETY (DLA RODZICÓW I DZIECI) DO MAGICZNEGO PARKU LEGENDIA!

 

ZAPRASZAMY OD 11:00 DO 18:00

 

***

 

Kolejna odsłona superpopularnej serii „Jak wytresować smoka” ponownie zabierze nas do krainy walecznych Wikingów oraz smoków, które uczą się życia u boku ludzi. Jeszcze raz spotkamy się z Czkawką, Szczerbatkiem i innymi bohaterami, którzy skradli serca widzów na całym świecie. Przed nami mnóstwo nowych przygód i… zdradzimy tylko, że Szczerbatka spotka wielka smocza miłość.

Filmy z serii „Jak wytresować smoka” zarobiły dotąd ponad miliard dolarów, spadł na nie deszcz nagród (w tym nominacja do Oscara®) i międzynarodowy sukces.

„Jak wytresować smoka 3” zadebiutuje w kinach 15 lutego 2019 roku.

Data dodania: 27 grudnia 2018