Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 9:00 - 20:00
Auchan:
pon - pt: 7:30 - 22:00; sob: 7:00-22:00; nie: 9:00 - 20:00
Leroy Merlin:
pon - sob: 6:30 - 21:30; nie: 9:00 - 20:00
Fabryka Formy:
pon - pt: 6:30 - 22.30; sob - nie: 8:00 - 20:00
Cinema City:
pon - nie: 9:30-22:30
Aktualności

Piknik na dwóch kółkach w Atrium Felicity

Piknik na dwóch kółkach w Atrium Felicity

Już 24 kwietnia w Atrium Felicity na miłośników jednośladów czeka nie lada gratka, przygotowana we współpracy z Wydziałem Ruchu Policji – rodzinna impreza pod nazwą Piknik na Dwóch Kółkach.

 Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia, w godzinach od 10.00 do 18.00, na parkingu centrum handlowego Atrium Felicity od strony Alei Witosa. Impreza skierowana jest do całych rodzin i wszystkich grup wiekowych oraz dedykowana tym, którzy są miłośnikami rowerów. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z lubelską Policją.

Podczas imprezy przeprowadzone zostaną liczne konkursy (m.in. konkurs na najpiękniejszą modową stylizację rowerową), a do wygrania będą m.in. 2 zegarki Festina i rower Skoda. Odwiedzający będą mogli także korzystać z miasteczka ruchu drogowego oraz specjalnie przygotowanego toru przeszkód, na którym najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił. Przygotowano też prezentację sprzętu policyjnego, a w specjalnej strefie będzie można bezpłatnie oznakować rower tak, by zabezpieczyć go przed kradzieżą. Odbędą się również pokazy trialu rowerowego w wykonaniu wielokrotnego rekordzisty Guinessa, Krystiana Herby. Nie zabraknie akcentu edukacyjnego – pokazów i warsztatów ratownictwa medycznego oraz symulacji działań powypadkowych. W specjalistycznym Krwiobusie dla chętnych będzie możliwość honorowego oddania krwi.

Nie lada atrakcją będzie też strefa dla miłośników motocykli. Specjalne pokazy i sztuczki zaprezentuje motocyklowy mistrz, Hubert Raptowny. Dodatkowym elementem, który z pewnością przyciągnie wielu pasjonatów, będzie także profesjonalny trenażer mierzący refleks i czas reakcji kierujących, czy pokaz działania kamizelki powietrznej dla motocyklistów. Dla zregenerowania sił na uczestników imprezy czekać będzie 10 foodtrucków serwujących potrawy niespotykane często na co dzień (m.in. kuchnia meksykańska, tybetańskie pierożki Momo, belgijskie frytki).

Warto tego dnia także w jak najliczniejszym gronie zjawić się w Atrium Felicity na rowerach, wspierając w ten sposób szczytny cel.

Mapę ścieżek rowerowych prowadzących prawie do samego CH Atrium Felicity można znaleźć na stronie: http://mirl.info.pl/, a przy samym centrum zlokalizowana jest jedna ze stacji Lubelskiego Roweru Miejskiego.

Data dodania: 15 kwietnia 2016