Gallery:
Mon - Sat: 9:00 - 21:00; Sun: 9:00 - 20:00
Auchan:
Mon - Fri: 7:30 - 22:00; Sat: 7:00-22:00; Sun: 9:00 - 20:00
Leroy Merlin:
Mon - Sat: 6:30 - 21:30; Sun: 9:00 - 20:00
Fabryka Formy:
Mon - Fri: 6:30 - 22.30; Sat - Sun: 8:00 - 20:00
Cinema City:
Mon - Sun: 9:30-22:30
News

Kazar Studio – nowa marka w portfolio Kazar Group otwiera swój sklep w Atrium Felicity.

Kazar Studio – nowa marka w portfolio Kazar Group otwiera swój sklep w Atrium Felicity.

Właściciel marki Kazar, będącej jednym z najsilniejszych polskich brandów segmentu premium, wprowadza na rynek nową, lifestylową markę, skierowaną do pokolenia Millenialsów.

W sobotę, 13 kwietnia, w centrum handlowym Atrium Felicity, marka otworzyła swój pierwszy salon sprzedaży. Koncept butiku opracowany został przez Studio Projektowe Zofii Wyganowskiej
i wyróżnia się minimalistycznym, monochromatycznym połączeniem czerni i bieli.

W połączeniu z tematycznym podziałem na strefy oraz niezaburzoną zbędnymi elementami ekspozycją produktów daje wyraz nowoczesnej, koncepcyjnie spójnej i czystej przestrzeni. Klienci Kazar Studio zaskoczeni będą muzyką odtwarzaną w salonie. W przeciwieństwie do innych, marka nie odtwarza
w swoich sklepach muzyki komercyjnej, a stawia na odważne, świeże, międzynarodowe trendy będące podstawą jej oryginalnej identyfikacji muzycznej.

Różnorodność oferowanych przez Kazar Studio produktów, modeli wzorów, barw i materiałów jest ogromna. Klienci znajdą w niej pasujące do swoich indywidualnych potrzeb i gustów obuwie, torby, plecaki i różnego rodzaju, często zaskakujące akcesoria. Marka nie definiuje siebie przez pryzmat imperatywu mody, lecz proponuje zróżnicowaną ofertę produktową wpisaną w ideę sklepu z cukierkami, w którym każdy znajdzie swój smak.

Marka Kazar Studio skierowana jest do szerokiej rzeszy odbiorców, zwłaszcza do wspomnianego pokolenia Y, czyli tak zwanych millenialsów. Z tego względu stawia na bardzo wyrazisty przekaz, oryginalne treści, a w jej DNA wpisane zostały takie wartości jak odwaga, dystans, poczucie humoru i tolerancja.

Kolejne punkty sprzedaży pod szyldem Kazar Studio powstają w Rzeszowie, Łodzi i Poznaniu. Do końca roku marka planuje otworzyć łącznie 12 sklepów na terenie całego kraju.

Debiut Kazar Studio w Warszawie przewidziany jest na czerwiec.

Oficjalna kampania wprowadzająca markę na rynek planowana jest na pierwszą połowę maja.

Adding date: 18 April 2019